O mnie

Jestem absolwentką kierunku Pedagogika- specjalności praca socjalna oraz promocja zdrowia i socjoterapia a także studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie pracą i zasobami ludzkimi. Nie do końca pewna tego co chcę robić w życiu, wybrałam studia pedagogiczne, jednak po ich zakończeniu zawodowo przez 10 lat pracowałam w banku. Długo szukałam swojego miejsca, tego czym powinnam się zająć, do czego jestem stworzona…

Po moim nawróceniu w 2019 roku trafiłam do kościoła Emmanuel, który współpracuje z Fundacją Bread of Life. Zaczęłam angażować się jako wolontariusz, na początku podczas dystrybucji żywności dla potrzebujących. Natomiast w 2021 roku zostałam pracownikiem Fundacji. Powierzono mi Program Podopiecznych, polegający na wspieraniu osób ciężko oraz przewlekle chorych poprzez m.in. organizowanie zbiórek funduszy dla nich. W między czasie pojawiły się nowe inicjatywy, pomysły- m.in. projekty Pozytywka oraz Pod Skrzydłami.

Pozytywka to cykliczne spotkania dla podopiecznych fundacji, których celem jest wspólne spędzenie czasu, poznanie się, wymiana doświadczeń, wsparcie. Każde spotkanie ma nieco inny charakter. Natomiast stałym elementem spotkań są rozmowy, przy kawie i ciastku oraz szereg atrakcji dla dzieci. Staramy się aby każde spotkanie miało wyjątkową atmosferę.
Projekt Pod Skrzydłami jest odpowiedzią na potrzeby usamodzielniających się wychowanków domów dziecka. Podstawą projektu jest oparcie działań na indywidualnej, pozytywnej relacji z osobistym mentorem, który poprzez budowanie relacji będzie wspierał usamodzielniającego się wychowanka. Pragniemy wskazać właściwe sposoby radzenia sobie w życiu, wzmacniać poczucie własnej wartości, pomóc w wyborze ścieżki zawodowej lub edukacyjnej, umożliwić skorzystanie z kursów rozwijających wiedzę i umiejętności potrzebne w dorosłym życiu.


Reagujemy na bieżące potrzeby naszych podopiecznych, pojawiają się kolejne marzenia- jak chociażby chęć bardziej kompleksowego wspierania kobiet, które mają pod opieką chorych lub niepełnosprawnych członków swoich rodzin.