Na pomoc Evie

Ta historia porusza serce.. Mam nadzieję, że nikogo nie pozostawi obojętnym, bo środki jakich potrzebujemy na leczenie Evy są ogromne. Ta malutka dziewczynka potrzebuje ogromnego wsparcia, finansowego a także naszych modlitw.

Evunia ma neuroblastomę, śmiertelny nowotwór, który nie daje za wygraną.
Taką diagnozę rodzina usłyszała w maju 2021 roku. Eva dorastała jak każde inne dziecko, była energiczna, radosna, zawsze ciekawa świata… A potem zaczęła się skarżyć na bóle brzuszka, coraz mniej jadła, a na jej główce pojawił się guz. Rodzice natychmiast udali się do lekarza. W szpitalu po wykonaniu biopsji usłyszeli diagnozę – neuroblastoma – IV stopień.
Cała rodzina szukała miejsca, gdzie Eva miałaby szansę na leczenie. Znaleźli jedną z najlepszych klinik specjalizujących się w leczeniu tego typu nowotworu – Hospital Sant Joan De Deu w Barcelonie. To Ci lekarze dali nadzieję. Stworzyli szansę na wyleczenie Evuni. Na Ukrainie skąd pochodzi Eva w takich przypadkach proponuje się leczenie paliatywne. Jego głównym celem jest łagodzenie objawów nowotworu, objawów towarzyszących, skutków ubocznych stosowanych terapii oraz na eliminowanie lub zmniejszanie bólu nowotworowego.
Leczenie Evy trwa. Jest nadzieja. Terapia przynosi efekty. Eva podczas prawie 12 miesięcznego pobytu w Barcelonie przeszła kilka chemioterapii, operacje usunięcia guza, chemioterapię połączoną z immunoterapią oraz radioterapię. Setki badań, wkłuć, wlewów, transfuzje krwi.
Eva dalej walczy. Cały czas ma szansę na bycie w pełni zdrową dziewczynką. Jednak pieniądze, które uzbierano nie są obecnie wystarczające, by pokryć wszystkie koszty leczenia i rehabilitacji…
Całą historię znajdziecie na stronie Zostań Aniołem.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *